PROGRAM RAZPISANA MESTA STANJE PRIJAV 4. 4. 2021 ŠE PROSTA MESTA
Gimnazija 112 84 28
Ekonomski tehnik 56 14 42

 

PRENOSI PRIJAV ZA VPIS

V času od 8.4. (uradna objava stanja prijav na vseh šolah) do 25. 4. 2022 je možno prenesti prijavnico za vpis z ene šole na drugo oz. v drug program.

Natančne informacije o postopku prenosa prijavnice so objavljene na spletnih straneh MIZŠ https://www.gov.si/teme/vpis-v-srednjo-solo/ .

KANDIDATI, KI ŽELITE SVOJO PRIJAVNICO PRENESTI NA NAŠO ŠOLO natisnete, izpolnite in podpišete spodnjo IZJAVO (v njej so že izpolnjeni podatki o naši šoli) ter jo posredujete šolski svetovalni službi na srednji šoli, ki ima trenutno vašo prijavo za vpis.

KANDIDATI, KI ŽELITE PRIJAVNICO Z NAŠE ŠOLE PRENESTI NA DRUGO ŠOLO, ravno tako natisnete IZJAVO (dostopno na spletnih straneh MIZŠ), jo izpolnite, podpišete ter pošljete po elektronski pošti na naslov: Karmen.Pecaric@guest.arnes.si

Dodatna pojasnila in informacije po tel. 01/78 77 861 vsak dan od torka do petka od 8.00 do 13.00.

Veliko uspeha v zaključku šolanja,

SŠJJ Ivančna Gorica

 

(Skupno 808 obiskov, današnjih obiskov: 2)