V soboto, 3. 9. je bil na polževski planoti izveden že 12. Krevsov tek. Udeležili so se ga tudi trije predstavniki naše šole. Dva dijaka sta bila precej hitra na preizkušnji na 4,4 km, saj je bil Nitja Mihelič odlični 2. v absolutni kategoriji, Luka Kastelic pa na istem teku tik za prvimi tremi na zelo dobrem 4. mestu. Teka na 11 km pa se je uspešno udeležil tudi učitelj naše šole Igor Gruden.

Tek sicer ni bil množično obiskan, saj ima na obeh daljših trasah kar zahtevne in dolge vzpone in se ga očitno udeležujejo večinoma le bolje pripravljeni tekači. Velja pa povedati, da so tekmovali v kategorijah od predšolskih in osnovnošolskih otrok pa vse do skoraj osemdesetletnikov.

Vabimo vse naše dijake in zaposlene, da se v čim večjem številu udeležujejo takih in podobnih rekreativnih prireditev, saj vsi vemo, da je redno ukvarjanje s športom odlično za telo in duha.

Igor Gruden

krevsov tek1 Trasa teka na 12 km in podatki o teku…

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov: 1)