DA, NAŠA ŠOLA JE 100 PROCENTNA!!!!!!! Je torej v vrhu med najboljšimi! Ponosni smo nase in vredni zaupanja.

V jesenskem roku so vsi dijaki 4. letnika bili na splošni maturi uspešni (100 %), prav tako 100 % pa so bili uspešni tudi, če vzamemo v misli spomladanski in jesenski rok skupaj. V spomladanskem roku je bil uspeh gimnnazijcev na naši šoli na splošni maturi prav tako zavidljivih 98,75 %.

To je seveda dokaz, da na naši šoli dobro delamo – dijaki in profesorji! Z uspehom smo daleč nad slovenskim povprečjem – v spomladanskem roku je bil ta “le” 91,10 %!

 

To pa ne pomeni, da lahko zdaj uživamo na lovorikah zmage, ampak se bomo morali za lep uspeh na maturi boriti tudi naslednja leta. Vsako leto znova, vedno od začetka. Prejšnje zmage za tekočo generacijo namreč ne štejejo.

Zavedamo pa se: znamo in zmoremo!

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov: 1)