V    TOREK,        14. 9. 2010,   SO      OB  16.30     RODITELJSKI SESTANKI  V NASLEDNJIH UČILNICAH:

 

____________________________________________________________________________

RAZRED                                RAZREDNIK                                ŠT. UČILNICE

————————————————————————————————–

 

1. A                                      FRANCI GRLICA                    v predavalnici  

1. B                                       ALENKA GRGUR                   v predavalnici  

1. D                                      MARTA FISTER                      v predavalnici

 

2. A                                      ANDREJ SVETE                      v učilnici št. 22

2. B                                       BREDA KRAMAR                  v učilnici št. 18

2. I                                        SONJA TRONTELJ                v učilnici št. 53

2. D                                      DRAGICA ERŽEN                  v učilnici št. 19

2. F                                       LIDIJA BUTINA                     v učilnici št. 17

 

3. A                                      DRAGICA VOLF-STARIHA  v predavalnici ob 17.30

3. B                                       BERNARDA RADOŠ             v predavalnici ob 17.30

3. I                                        DRAGICA ŠTEH                    v predavalnici ob 17.30

3. J                                        MOJCA SAJE-KUŠAR          v predavalnici ob 17.30

3. D                                      ANA GODEC                          v predavalnici ob 17.30

3. F                                       IGOR GRUDEN                      v predavalnici ob 17.30

 

4. A                                      IRENA MORI                          v predavalnici ob 17.00

4. B                                       VIDA HOČEVAR                   v predavalnici ob 17.00          

4. I                                        VESNA CELARC                   v predavalnici ob 17.00

4. D                                      IGOR RAJNER                        v predavalnici ob 17.00

4. F                                       MATKO PETEH                      v predavalnici ob 17.00

2. G                                      ANTON BRČAN                     v predavalnici ob 17.00

 

OSTALE PROFESORJE POIŠČITE V ZBORNICI SREDNJE ŠOLE.

 

 

                                                                                   Ravnatelj:

                                                                                   Milan Jevnikar, prof.

 

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov: 1)