POPRAVLJEN RAZPORED POPRAVNIH IZPITOV V JESENSKEM ROKU 2023

Zaradi nekaj napak  v prejšnji objavi, objavljam nov, bolj natančen razpored izpitov v jesenskem roku

PETEK, 18. 8. 2023:

  1. Ob 9.00 se začnejo dogovorjene konzultacije pri vseh profesorjih.
  2. Ob 10.00 Popravni izpit iz EKP za 4.d, uč. 33, Izpraševalka M. Fister, (Eržen, Jevnikar) .

 

PONEDELJEK, 21. 8. 2023:

  1. Ob 8.00, v predavalnici, začetek dopolnilnega izpita iz ŠVZ za 3.D (Robert Bregar), izpit potem traja 3 dni.
  2. Ob 8.00, v uč. 30, pisno, popravni SLO za 1. a (Pajk Jamnik) in 1. i (Kastelic) ter 2. d (Kastelic), dopolnilni SLO za 1. c (Simonič); USTNI IZPITI BODO PREDVIDOMA OB 11.00 V UČILNICI ŠT. 30 ( Kastelic, Simonič, Pajk Jamnik)
  3. Ob 8.00, v uč. 34, ustno, diferencialni izpit iz SOG-2 za Jeraj iz 2. d (Gruden, Brčan, Fister)
  4. Ob 8.00, v uč. 33, pisno, popravni izpit iz SOP za 1. d (Eržen) in takoj nato ustni izpit (D.Eržen, Gruden, Fister).
  5. Ob 8.00, v uč. 35, pisno, popravni izpit iz BIO za 1.d in 1. f (Gregorčič) in takoj nato ustni izpit(Gregorčič, Osolnik, Fister).
  6. Ob 8.00, v uč. 38, ustni izpiti iz FIZ za 2. a in 2. c (Potokar, Flajs Šteh).

TOREK, 22. 8. 2023

  1. Ob 8.00, v uč. 35, pisno, predmetni izpit iz MA 3. letnik (Peteh), popravni izpit iz MAT za 1. b in 1. c (Peteh) in popravni izpit iz ŠPA 2 za 1. i (Lama) in 2. b (Saje Kušar)  in takoj nato
  2. Ustni izpiti, MAT v 35 (Peteh, Šteh, Gorišek) in
  3. Ustno ŠPA 2 v 30 (Lama , Saje Kušar, Hočevar).

SREDA, 23. 8. 2023

  1. Ob 8.00, v uč. 35, pisno, popravni izpit iz MAT za 2. d in 3. d (Jan) ter 2. c (Peteh) in popravni izpit iz NEM 2 za 2. a (Majzelj Oven) in popravni izpit iz ANG 1 za 1. f (Lama) in popravni izpit iz SLO za 1. d (Pajk Jamnik) ter popravni izpit iz BIO za 1. c (Osolnik).
  2. USTNI IZPITI BODO PREDVIDOMA OB 10.30
    1. V uč. 35 MAT za 2. d in 3. d (Jan, Šteh, Peteh) ter 2. c (Peteh, Šteh, Jan)
    2. V uč 29 NEM 2 za 2. a (Majzelj Oven, Lama, Skočir) in ANG 1 za 1. f (Lama, Majzelj Oven, Skočir)
    3. V uč. 30 SLO za 1. d (Pajk Jamnik, Kastelic, Simonič)
    4. V uč. 33 BIO za 1. c (Osolnik, Pajk, Flajs)
  3. Dopolnilni izpit iz KEM 1.a (Flajs) ob 8.00 v uč. 29.
  4. Predmetni izpit iz MAT 3. l. (Peteh) ob 8.00 v uč. 35.

ČETRTEK, 24. 8. 2023

  1. Ob 8.00, v uč. 35, pisno, popravni izpit iz NEM 2 za 2. d (Majzelj Oven) in takoj po pisnem delu ob 10. 30 ustni izpit (Majzelj Oven, Potokar, Skočir) prav tam.
  2. Ob 8.00, v uč. 37, ustni izpiti iz FIZ za 1. b in 1. c (Jan, Jevnikar, Potokar).

Ivančna Gorica, 17. 8. 2023                                        Ravnatelj : Milan Jevnikar

(Skupno 402 obiskov, današnjih obiskov: 4)