Spoštovani starši, drage dijakinje in dijaki

S ponedeljkom, 12. 12. 2022, je uveljavljen nov vozni red vlakov iz smeri Ljubljana. Jutranji vlak LP 3205 spet pripelje v Ivančno Gorico ob 7.47, torej potniki lahko “ujamete” začetek pouka ob 8.00.

Vlak je zanimiv za tiste, ki živite ob Dolenjski železnici, pa ste sedaj morali na avtobus v Grosuplje oz še kam!

Podroben vozni red je tak:

Vstopna postaja: Ljubljana ob 06:46
Ljubljana Vodmat 06:48
Ljubljana Rakovnik 06:52
Lavrica 06:57
Škofljica 07:00
Grosuplje 07:13
Mlačevo 07:18
Žalna 07:21
Višnja Gora 07:26
Polževo 07:44
Potovalni čas: 01:01
Vlak: LP 3205 Število koles je omejeno
Izstopna postaja: Ivančna Gorica ob 07:47
Tudi na vlaku velja dijaška vozovnica!
LP ravnatelj
(Skupno 228 obiskov, današnjih obiskov: 20)