1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3. b, 3.i

Ekskurzija v Pariz: odhod v sredo, 28. marca, v popoldanskih urah, prihod v nedeljo, 1. aprila, v popoldanskih urah

– dijaki, ki ne gredo na ekskurzijo v Pariz, imajo pouk oz. dejavnosti:

1. in 2. letnik gimnazije

ura

četrtek, 29. marec – projektno delo

petek, 30. marec

1.

prof. Peteh v 23: 1.a in 1.b

prof. Šteh v 24: 2.a

prof. Primožič »Zdrav življenjski slog« v 25: 2.b

2.

Poliedrska delavnica

Zgodovina matematike in zlati rez

 

EKSKURZIJA

3.

prof. Peteh v 23: 2.b

prof. Šteh v 24: 1.a in 1.b

prof. Primožič »Zdrav življenjski slog« v 25: 2.a

(57 dijakov)

4.

Poliedrska delavnica

Zgodovina matematike in zlati rez

 

5.

prof. Peteh v 23: 2.a

prof. Šteh v 24: 2.b

dr. Osolnik »Zdrav življenjski slog« v 25: 1.a in 1.b

6.

Poliedrska delavnica

Zgodovina matematike in zlati rez

3. letnik gimnazije

ura

četrtek, 29. marec – projektno delo

»Gibanje z veseljem! Alkohol, ne hvala«

petek, 30. marec

1.

zdravnikovo predavanje v predavalnici za vse

(koordinator: prof. Vrenčur)

2.

prof. Gorišek v 35: 3.a

prof. Svete v 36: 3.b

prof. Osolnik v 37: 3.c

POUK

3.

prof. Gorišek v 35: 3.b

prof. Svete v 36: 3.i

prof. Osolnik v 37: 3.a

(73 dijakov)

4.

prof. Gorišek v 35: 3.i

prof. Svete v 36: 3.a

prof. Osolnik v 37: 3.b

3.a -24

5.

dejavnosti v šol. telovadnici

dejavnosti v šol. telovadnici

dejavnosti v šol. telovadnici

3b – 27

6.

(koordinator: prof. Vrenčur)

(koordinator: prof. Vrenčur)

(koordinator: prof. Vrenčur)

3.i – 22

_ učilnice v naravoslovnem traktu!


Navodilo dijakom 1. in 2. letnika gimnazije – ekskurzija v Novo mesto (petek, 30. marec 2012)

 

– na ekskurzijo gredo dijaki, ki ne gredo v Pariz

spremstvo:   Maruša Potokar, prof. – 2.a (13 dijakov)                             dr. Boris Osolnik – 1.a (15 dijakov)

                        Breda Kramar, prof. – 2.b (15 dijakov)                                Majda Simonič, prof. (1.b (14 dijakov)

zbor pri šoli na parkirišču za avtobuse (pri Smrekarju) 7.45, odhod ob 8. uri

– s sabo primerna obleka in obutev (odvisno od vremena)          

– s sabo trda podlaga in pisala (za izpolnjevanje delovnega lista)

– s sabo bomo vzeli šolsko malico, lahko pa vzamete tudi kakšen dodaten prigrizek

 

– na ekskurziji boste dobili zjutraj delovne liste, ki jih boste ob zaključku ekskurzije oddali. Delovni listi bodo osnova za priznavanje OIV.

 

– ne pozabite, da je ekskurzija oblika pouka, da torej velja šolski red in da ste na ekskurziji zrcalo oz. ambasadorji naše šole

 

Podrobnejši plan:

1.skupina (2.a + 2.b; 13 + 15 = 28 dijakov)

– spremljevalca:

Maruša Potokar, prof. (vodja)

Breda Kramar, prof.

 

2. skupina (1.a + 1.b; 15 + 14 = 29 dijakov)

– spremljevalca:

dr. Boris Osolnik (vodja)

Majda Simonič, prof.

 

Odhod iz Iv. G. izpred šole

8.00

Odhod iz Iv. Gorice izpred šole

8.00

Prihod v NM na AP

8.45

Prihod v NM na AP

8.45

Prihod do Dol. muzeja in vstop

9.15

Prihod do Dol. muzeja

9.15

Ogled Dol. muzeja (1h)

9.15 – 10.15

sprehod po mestu (2h)

9.15 – 11.15

malica (pred muzejem)

10.15 – 10.30

malica (pred muzejem)

11.15 – 11.30

hoja do Jakčevega doma (10-15 minut)

10.30 – 10.45

Ogled Dol. muzeja (1h)

11.30 – 12.30

ogled Jakčevega doma (1h)

10.45 – 11.45

hoja do Jakčevega doma (10-15 minut)

12.30 – 12.45

sprehod po mestu (2h)

11.45 -13.45

ogled Jakčevega doma (1h)

12.45 – 13.45

vrnitev do avtobusa (20 min)

14.10

vrnitev do avtobusa (20 min?)

14.10

 

Vodja OIV: Grlica F.

 

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov: 1)